0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden Ücretsiz Deneme Sınavı
Gördes Belediyesi ve Gördes Online Sınav Değerlendirme Merkezi işbirliğinde Gördesli öğrencilere YGS Deneme Sınavı yapıldı.

Gördes Belediyesi ve Gördes Online Sınav Değerlendirme Merkezi işbirliğinde Gördesli öğrencilere YGS Deneme Sınavı yapıldı.

Her yıl üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sınav atmosferini yaşatmak amacıyla yapılan deneme sınavları gerçeğiyle birebir aynı ortamda yapılıyor. Öğrenciler deneme sınavına girmeden önce güvenlikler tarafından aranıyor. Sınav ciddiyeti göz önünde bulundurularak tüm kurallar bire bir uygulanıyor. Gördes Meslek Yüksek Okulu'nda gerçekleştirilen deneme sınavı sayesinden öğrenciler YGS sınavı öncesinden oldukça önemli bir deneyim kazanmış oluyor.

Sınav öncesinde öğrencilere başarılar dileyen Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; " Öğrencilerimize bu sınav deneyimini yaşatmak için üç yıldan bu yana bu sınavlara destek oluyoruz. Umut ediyoruz ki bu sınavlar öğrencilerimize faydalı olacaktır. Sınavın hazırlanmasında emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI