0.236 547 15 20
200 Konutluk TOKİ Projesinin İhalesi Yapıldı
Toplan 10 bloktan (200 Konut) oluşan 2. Etap TOKİ projesinin içerisinde ticaret merkezi, cami ile altyapı ve çevre düzenleme işleri de yer alıyor. 

TOKİ tarafından Manisa’nın Gördes İlçesi, Atatürk Mahallesi’nde inşa edilecek 200 konutun ihalesi yapıldı.

Toplan 10 bloktan (200 Konut) oluşan 2. Etap TOKİ projesinin içerisinde ticaret merkezi, cami ile altyapı ve çevre düzenleme işleri de yer alıyor. 

Yatay mimari konseptli projede; 2+1 planında inşa edilecek konutlar, zemin+4 yüksekliğinde olacak. Cephe tasarımlarında geleneksel mimari ile modern mimari sentezlendi. Cephelerde zemin kat seviyesine kadar taş kaplama, balkon cephelerinde ve pencere kenarlarında ahşap görünümlü dış cephe elemanları kullanılacak. Projeyle, nitelikli sosyal çevre imkânı sunan yeni bir yaşam merkezi oluşturulacak.

İhalenin yapımının ardından açıklamada bulunarak emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Muhammet Akyol; "Gördes Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ortaklığında Gördes'imize yeni bir yaşam merkezi daha kazandıracak olmanın gururunu yaşıyoruz. Gördes'imiz her zaman en iyisini hak ediyor. Memleketimize hizmet yolunda gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Gördes'imize hayırlı olsun" dedi

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI