0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden İŞKUR Aracılığıyla 90 Kişiye Daha İstihdam
Gördes Belediyesi İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında  vatandaşları istihdam etmeye devam ediyor.

Gördes Belediyesi İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında  vatandaşları istihdam etmeye devam ediyor.

Gördes Belediyesi ve İŞKUR Manisa İl Müdürlüğü işbirliğinde toplum yararına çalışma programı kapsamında belediyesi bünyesinde çalıştırılacak 90 kişi, geçtiğimiz günlerde noter huzurunda yaptığı kura çekimi ile belirlenmişti. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonucunda hak kazanan 90 kişi 6 ay süreyle Gördes Belediyesi tarafından merkez ve mahallelerde bir çok iş alanında istihdam edilecek.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İŞKUR  Toplum Yararına Çalışma Programı'yla işe başlayacak olan 90 kişiyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. 90 yeni personelle merkez ve mahallelere büyük bir özveriyle hizmet etmeye devam edileceğini söyleyen Başkan Muhammet Akyol, yeni işe başlayacak olan personellere görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Toplum yararına çalışma programı yaklaşık 6 ay sürecek. 6 ay süreyle belirlenen program çerçevesinde merkez ve mahallelere birçok hizmet götürülecek. Parke taşı döşeme, yol çalışmaları, evde temizlik hizmeti ve çevresel temizlik başta olmak üzere merkez ve mahallelerin talepleri dikkate alınarak birçok hizmet etkin bir şekilde verilecek.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI