0.236 547 15 20
Bakan Eroğlu'un Gördes'te Sözünü Verdiği Kobaklar Göleti İhaleye Çıktı
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun geçtiğimiz ay Gördes'e gerçekleştirdiği ziyarette müjdesini verdiği  göletlerden birisi olan Kobaklar Göleti’nin yapım ihalesinin ilana çıkması Gördeslileri sevindirdi.

Gördes Kobaklar Sulama Göleti yapım ihalesi 23 Mayıs 2017 Salı günü İzmir DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun geçtiğimiz ay Gördes'e gerçekleştirdiği ziyarette müjdesini verdiği  göletlerden birisi olan Kobaklar Göleti’nin yapım ihalesinin ilana çıkması Gördeslileri sevindirdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Erdoğlu'nun Şehit Ömer Halisdemir Parkı Açılışı ve Doğalgaz İletim Hattı Projesi Temel Atma Töreni için Gördes'e yaptığı ziyarette Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'un talepleri içerisinde yer alan gölet ve sulama projelerinden " Belediye Başkanı maşallah çok çalışkan, her şeye layık. Gördesliler de  her şeyin en iyisine layıksınız. Başkanım maşallah mühendis gibi projeler hazırlamış. Daha önce de TOKİ ve Güneşli barajının temel atmasında Gördes'teydim. Muhammet Başkanımın yeni talepleri var. Talepler o kadar çok ki ben de şaşırdım. Yedi tane büyük talep var. Kobaklar Barajı'nı bugünün müjdesi olarak söz vereyim, inşallah bunu da yapacağız " şeklinde bahsederek gölet müjdelerinin haberini vermişti.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Kobaklar Göleti'nin ihaleye çıkmasının ardından bir açıklama yaparak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na Gördesliler adına teşekkürler etti. Kobaklar Göleti'nin Gördes'e hayırlı olasını temenni eden Başkan Muhammet Akyol; " Geçtiğimiz ay Gördes'te yapmış olduğumuz açılış ve temel atma törenin de Sn. Bakanımız'a Belediyemiz imkanlarıyla hazırladığımız 7 adet gölet projesi vermiştik. Sn. Bakanımızın o gün de söz verdiği gibi Kobaklar Göleti ihaleye çıktı. Allah'ın izniyle diğer süreçlerde aksamadan işleyecek ve bölge çiftçimiz sulu tarımla kalkınmaya devam edecektir. Sn. Bakanımıza, milletvekillerimize ve DSI Bölge Müdürlüğümüze Gördesliler adına teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Yapım süresi 700 iş günü olarak belirtilen Kobaklar Göleti Projesi'nin ihalesinin gerçekleştirilmesinin ardından yüklenici firmaya 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır. Temelden yüksekliği 25.98 m olan Kobaklar Göleti ile brüt 87 hektar tarım arazisinin sulanması planlanıyor.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI