0.236 547 15 20
Gördes'te Dar Gelirli Vatandaşlara Küçükbaş Hayvan Desteği
Gördes’te dar gelirli ailelere destek vermek amacıyla 143 küçükbaş hayvan dağıtıldı.

Gördes’te dar gelirli ailelere destek vermek amacıyla 143 küçükbaş hayvan dağıtıldı.

Gördes Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçede tespit edilen maddi durumu yetersiz olan ailelere ilk taksit 36. ayda olmak üzere 6 eşit taksitte faizsiz olarak geri ödeme yapılacak proje ile ailelere küçükbaş hayvan desteğinde bulunuldu.

Gördes Kapalı Sebze Pazarında gerçekleşen dağıtım törenine Gördes Kaymakamı T.Hakan Bilgin, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Güngör Akyol, İlçe, Milli Eğitim Müdürü İ. Coşkun Çelik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Davut Akyol, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Toplamda 11 aileye 12 adet Kıvırcık Irkı Dişi Toklu ve  1’er adet Kıvırcık Irkı Erkek Toklu olmak üzere toplamda 132 Kıvırcık Irkı Damızlık Dişi Toklu ve 11 adet Kıvırcık Irkı Erkek Toklu küçük baş hayvan dağıtımı gerçekleştirildi. Destek projelerinin 165.000.00-TL bütçe ile uygulandığı belirtildi.

Kaymakam T.Hakan Bilgin ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol yaptıkları konuşmada 143 adet küçükbaş hayvanın hak sahiplerine hayırlı olmasını diledi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI