0.236 547 15 20
Kocamurtluk Mesire Alanı'nın Yapımına Başlandı
Gördes Belediyesi'nin İller Bankası'na hazırlattığı Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi'nin yapımına başlandı.

Gördes'in en güzel yerlerinden olan çamlık mesire alanına yapılacak olan Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi'nin yapımınına başlandı.

Seyir kulesi, kır düğün salonu, kır lokantası, spor alanları, piknik alanları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları gibi birçok özelliği barındıran yaklaşık 3 milyonluk proje Kocamurtluk Mesire Alanı'nın 2017 sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Gördes'in sosyal hayatına renk katacak olan Kocamurtluk Mesire Alanı'na büyük önem gösteren Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; "Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ilçemize güzel bir proje kazandırmak için uzun süredir çalışıyoruz. Buraya yapılacak olan proje Gördes'imize yakışır bir proje olmalı çünkü bu mesire alanı ilçemizin en önemli noktalarından birisi. İnanıyorum ki Kocamurtluk Mesire Alanı tamamlandığında Gördesli aileler için, gençlerimiz için bir cazibe merkezi olacaktır. Projemiz içerisinde ailelerin çocuklarıyla huzur içinde vakit geçirebilecekleri, gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın çeşitli aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir alan olacak. Projemizin yapımına başlandı. Her detayı en ayrıntılı şekilde inceliyoruz. Emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI