0.236 547 15 20
Gördes Akhisar Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor
Kaymakam T. Hakan Bilgin ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yapımına devam edilen Gördes-Akhisar Yolu ve çevre yolundaki çalışmaları yerinde inceledi.

Kaymakam T. Hakan Bilgin ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yapımına devam edilen Gördes-Akhisar Yolu ve çevre yolundaki çalışmaları yerinde inceledi.

Gördes'te devam eden devlet yatırımlarına her yıl yenileri eklenmeye devam ediyor. Yıllardır Gördesli vatandaşların en önemli beklentisi olan Gördes-Akhisar yolunda geçtiğimiz aylarda başlatılan viraj açma ve dolgu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Gördes-Akhisar Yolu'nda çalışmalar tüm Hızıyla devam ediyor.
Gördes-Akhisar yolunda birçok noktada virajlar için genişletme ve dolgu çalışması yürütülüyor. Gerekli noktalara istinat duvarları ve menfez çalışmaları yapılıyor. Başlatılan çalışmalar sonucunda virajların tamamına yakını genişletilerek sıfıra indirilmiş olacak. Gördes-Akhisar yeni yolu eski yola göre daha güvenli olacak. Virajlar yüksek ölçüde azaltılacak. Eğimler azaltılarak, yol genişletilecek ve araç arkası beklemeler sona erecek. Gördes-Akhisar yeni karayolu 1A kalite standartlarına çıkacak.

1. Çevre yolunda sona yaklaşıldı.
Yüklenici firma yetkililerinden alınan bilgilere göre 1. çevre yolunda sona yaklaşıldı. Çevre yolunun bu yıl sonuna kadar ulaşıma açılması hedefleniyor. Ölçümleri ve kesim çalışmaları tamamlanan 2. çevre yoluna ise Gördes-Akhisar yolunun tamamlanmasının ardından geçilecek.

Kaymakam Bilgin ve Başkan Akyol Gördes-Akhisar yolunda ve çevre yolunda devam eden çalışmalar hakkında açıklama yaparak; Gördes-Akhisar yolunun vatandaşlarımız için ne denli önemli olduğunu çok iyi bildiklerini ifade ederek; devam eden çalışmaların her adımını yakından takip ettiklerini söyledi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI