0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden WhatsApp İletişim Hattı
Gördes Belediyesi vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk yararlanmasını ve istek, talep, şikayetlerine daha hızlı cevap verebilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Gördes Belediyesi vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk yararlanabilmesi ve istek, talep, şikayetlerine daha hızlı cevap verilebilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Gördes Belediyesi, WhatsApp İletişim Hattı oluşturdu. İlçede yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlar 0 533 704 66 07 numaralı WhatsApp İleitşim hattı üzerinden de müracaatlar da bulunabilecekler.  

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; "Gördes'te vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, hem vatandaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız. Halkımız "WhatsApp" uygulaması ile öneri, şikayet ve taleplerini haftanın 7 günü 24 saat görsel mesajlar ile 0 533 704 66 07 numaralı telefon hattına iletebilecekler" dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI