0.236 547 15 20
Gördes-Demirci Yolunun İhale Tarihi Belli Oldu
Gördes’te bir dev yatırımın daha ihale tarihi belli oldu. Gördes-Demirci yolunun İhale müjdesini Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Gördes Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan birlikte verdi.

Gördes’te bir dev yatırımın daha ihale tarihi belli oldu. Gördes-Demirci yolunun İhale müjdesini Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Gördes Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan birlikte verdi.

Gördeslilerin ve Güneşlililerin özlemle beklediği Gördes – Demirci yolunun toprak, tesfiye, sanat yapıları ve üst yapı işlerinin yaptırılma ihalesi Karayolları İzmir 2. Bölge Müdürlüğü İhale Salonunda 14.08.2017 tarihinde saat10.00’da yapılacak. İhale metnine göre iş süresi, yer tesliminden itibaren sekiz yüz takvim günü olarak belirtildi.

Yeni yapılacak yol ile Gördes-Demirci arasındaki virajlar azaltılacak, yol genişleyecek ve eğim düşürülecek. Bu sayede yeni yol daha kısa, daha sağlıklı ve daha konforlu olacak. Gördes-Demirci yolunun çalışmalarının başlayacak olmasıyla birlikte, Gördes-Akhisar yolu, çevre yolu ve Gördes-Köprübaşı yolu gibi Gördes’in dört tarafında yol çalışmaları hali hazırda yürütülmüş olacak.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ihaleyle ilgili yaptığı açıklamada Gördes-Demirci yolunun ihalesinin yapılacak olmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek şunları söyledi;  " İlçemiz son yıllarda önemli yatırımları almaya devam ediyor. İlçemizin kanayan yaralarına merhem olmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bildiği üzere Gördes-Akhisar yolunda, Gördes Köprübaşı yolunda ve çevre yolunda çalışmalar devam ediyor.  Doğalgaz İletim Hattı Projemizin çalışmaları aralıksız sürüyor. Eski Güneşli Belediye Başkanımız ve mevcut Belediye Başkan Yardımcımız Rıza Dilcan’la birlikte vatandaşlarımıza söz verdiğimiz Gördes-Demirci yolunun ihale müjdesini de vatandaşlarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gördes’imize, Güneşlimize hayırlı olsun. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Manisa Milletvekillerimize katkılarından dolayı tüm hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Yine bu süreçte Ulaştırma Bakanlığımıza ve Karayolları Bölge Müdürlüğümüze de katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. " Dedi.

Eski Güneşli Belediye Başkanı ve Gördes Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan yaptığı açıklamada belediye başkanlığım döneminde Güneşlili vatandaşlarımıza verdiğimiz sözün şimdi Belediye Başkanımız Muhammet Akyol’la birlikte müjdesini vermenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI