0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Yeni Hicri Yıl Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Yeni Hicri Yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yeni Hicri Yılın İslam Alemine huzur ve bereket getirmesini dileyen Başkan Akyol mesajında şu ifadeleri kullandı:

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Yeni Hicri Yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yeni Hicri Yılın İslam Alemine huzur ve bereket getirmesini dileyen Başkan Akyol mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İslam Aleminde Hicri Yeni Yılı, Muharrem ayının ilk günüdür. Bu muhterem ay aynı zamanda inananlar için içinde güzellikler barındıran ameller de  müjdelemiştir. Yepyeni bir yılın habercisi olan, bolluk ve bereketin temsili aşure gününü içinde saklayan bu mübarek aya girerken, tüm İslam Alemi, tüm insanlık için huzurun, sağlığın, bereketin ve mutluluğun daim olduğu bir yıl diliyorum.

Tarihimize baktığımızda her şeyin dönümü, başlangıç noktası olarak kabul edilen Yeni Hicri Yıl kira anlaşmalarının yenilendiği, yıllık anlaşmaların tekrar edildiği ilk gün olarak idrak edilirdi. Bu mübarek ay bu nedenle içinde bir yenilenme, yeniden başlama halini barındırmaktadır.

Bu vesile ile tarihimizdeki örneklerden de yola çıkarak, dilerim ki; tüm kötülüklerin ardımızda kaldığı, hayırlı kararların alındığı, birlik beraberlik içerisinde nice güzel hizmetler verebildiğimiz bir yıl olur. Yeni Hicri Yılınızı kutlar, saygılar sunarım.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI