0.236 547 15 20
3 Yıldızlı Otel Projesiyle İlgili Süreç Başladı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara ve Sivas'ta çeşitli temaslarda bulundu. 3 Yıldızlı Otel Projesi'yle ilgili sürecin başladığını ifade eden Başkan Akyol, Koca Murtluk Mesire Alanı'nında da çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara ve Sivas'ta çeşitli temaslarda bulundu. 3 Yıldızlı Otel Projesi'yle ilgili sürecin başladığını ifade eden Başkan Akyol, Koca Murtluk Mesire Alanı'nında da çalışmaların devam ettiğini söyledi.

3 Yıldızlı Otel Projesiyle ilgili süreç başladı.
İller Bankası ve Gördes Belediyesi ortaklığında devam eden ve yeni başlatılacak olan projelerle ilgili görüşmelerde bulunmak amacıyla İller Bankası Yatırım Değerlendirme Dairesi Başkanı İlker Şadi İşleyen'i makamında ziyaret eden Başkan Akyol; " Hemşerilerimizin de bildiği gibi Koca Murtluk Mesire Alanı Projemizin çalışmaları devam ediyor.  Projemizin içerisinde seyir kulesi, kır düğün salonu, kır lokantası, spor alanları, oyun parkları, piknik alanları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları gibi birçok özellik var. İnşallah projemiz tamamlandığında ilçemizin sosyal ve kültürel hayatına farklı bir renk katacaktır. Diğer yandan Daire Başkanımız İlker Beyle yaptığımız görüşmeler sonucunda Gördes'imizin ihtiyaçlarından olan 3 Yıldızlı Otel Projemizle ilgili süreci de başlatmış bulunuyoruz. Gördes'imize hayırlı olsun" dedi.

Gördes'in en büyük ihtiyaçlarından birisi olan konaklama için Gördes Belediyesi prestij bir proje hazırlığında. Gördes'e yakışacak 3 yıldızlı otel ve yaşam merkezi sadece konaklama değil; Türk Hamamı, havuz, sauna, otopark ve konferans-düğün salonu, iş yerleri gibi birçok aktivitenin gerçekleşeceği tam donanımlı bir yaşam merkezi planlanıyor.

Temaslarının Ankara ayağında İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Gördesli Ümit Cavuldak'ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Başkan Akyol Ankara temaslarını Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Temel'i ziyaret ederek tamamladı.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI