0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Aşure Hayrına Davet
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, her yıl geleneksel olarak düzenlenen aşure hayrına tüm Gördes halkını davet etti.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, her yıl geleneksel olarak düzenlenen aşure hayrına tüm Gördes halkını davet etti.

Başkan Muhammet Akyol, Muharrem ayı dolayısıyla 9 Ekim 2017 Pazartesi Günü saat 12.00’da Engelsiz Engelliler Parkında düzenlenecek olan Gördes Belediyesi Geleneksel Aşure Hayrına tüm Gördes halkını davet etti.

Başkan Muhammet Akyol, yaptığı açıklamada, Muharrem ayının dayanışma, birlik ve paylaşma ayı olduğunu belirterek, "Bu yıl da yaklaşık 5 bin kişilik aşure yaptırarak, dağıtımını gerçekleştireceğiz. Gördes Belediyesi olarak her yıl düzenlediğimiz aşure dağıtımı yine birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirmek istiyoruz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Muharrem ayını bir kez daha tebrik ediyor, tüm halkımızı aşure hayrımıza bekliyoruz" dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 ..... YEREL HAYVAN KORUMA ..... ANKARA GÖRDESLİLER P.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI