0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi ve Gördes GHSİM'den Polis Adaylarına Ücretsiz Parkur
Gördes  Belediyesi ve Gördes Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından polislik sınavlarına hazırlanacak gençler için ücretsiz parkur kuruldu.

Gördes  Belediyesi ve Gördes Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından polislik sınavlarına hazırlanacak gençler için ücretsiz parkur kuruldu.

Kapalı Spor Salonu'nda  Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) adaylarının ücretsiz olarak faydalanabileceği parkur 9 Ekim Pazartesi hizmet vermeye başlayacak.

Ücretsiz olarak gençlerin hizmetine sunulacak bu parkurun polislik sınavına hazırlanan gençlerin umudu olacağını ifade eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; " Gençlerimiz uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz olarak bu parkurdan faydalanabilecek. Gördes Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan ücretsiz parkura tüm polislik adayı gençlerimizi bekliyoruz. Çalışma ortağımız Gördes Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne de bu konuda ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Polislik yetenek parkurundan faydalanmak isteyen öğrenciler kayıt için Kapalı Spor Salonunda bulunan Gördes Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'ne başvuru yapabilir.  

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI