0.236 547 15 20
Atık Getirme Merkezi'nin Yapımına Başlandı
Gördes Belediyesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı birinci sınıf Atık Getirme Merkezi'nin yapımına başlandı.

Gördes Belediyesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı birinci sınıf Atık Getirme Merkezi'nin yapımına başlandı.

Gördes Belediyesi tarafından yapımına başlanan Atık Getirme Merkezi, Gördes'te geri dönüşüm noktasında yapılmış ilk tesis olma özelliği taşıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı olan Atık Getirme Tesisi'nin maliyeti 200 bin TL.

Vatandaşlar ve firmalar birçok atığı tesise bırakabilecek.
Gördes Sanayi Sitesi yakınına inşa edilen Atık Getirme Merkezine kağıtlar, kartonlar, plastikler, metaller, camlar, ahşaplar, çekyatlar, tekstil ürünleri, elektrikli ve elektronik ekipmanlar, floresanlar, lambalar ve diğer çivi içeren atıklar, kurşunlu piller ve diğer piller, ilaçlar, yağlar, ömrünü tamamlamış lastikler tesise alınacak. Mutfak atıkları, park ve bahçeler atıkları, inşaat ve yıkıntı atıkları, endüstriyel atıklar, tıbbi atıklar ve patlayıcı radyoaktif atıkların tesise alınmayacak.

Gördes Belediyesi tarafından yapımına başlanan Atık Getirme Merkezi’nin çevresi duvarla örülüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol "Kağıt, karton, plastikler, elektronik araç ve gereçler, piller, tekstil ürünleri, yağlar, camlar ve birçok atığın burada konteynırlarda toplanmasının ardından ilgili firmalar tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılacak. Geri dönüşüm konusunda hayata geçirecek olduğumuz bu önemli adım, ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI