0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi Erkek Voleybol Takımı Kuruldu
Gördes Belediyesi tarafından ilk defa liglere katılarak Gördes'i temsil edecek erkek voleybol takımı kuruldu.

Gördes Belediyesi tarafından ilk defa liglere katılarak Gördes'i temsil edecek erkek voleybol takımı kuruldu.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'un talimatıyla Gördes Belediyesi Voleybol Takımı adı altında kurulan ve bölgesel liglere mücadele edecek olan erkek voleybol takımında geçtiğimiz günlerde seçmeler yapıldı. Seçmelere ilçede bulunan liseli öğrenciler oldukça ilgi gösterirken böyle bir olanağın kendilerine sunulmasından dolayı Başkan Akyol'a teşekkür etti.

98-2002 doğumlu erkek öğrencilerden oluşacak olan Gördes Belediyesi Voleybol Takımı bu sene  Manisa Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler Liginde mücadele edecek. Ligler önümüzdeki günlerde başlayacak. Sporcular seçmelerin ardından ocak ayı içerisinde başlayacak olan liglere oldukça iddialı şekilde hazırlanacak.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yaptığı açıklamada, Gördes'i voleybolda en iyi şekilde temsil etmeyi ve ilçe tanıtıma katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade ederek; " Gördes Belediyesi olarak gençlerimize yönelik yatırımlar yapmaya, sportif faaliyetler gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onları spora alıştırmak, sporla vakit geçirmelerini sağlamak adına Gördes Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'yle böyle bir adım attık. Umarım takımımız başarılı bir şekilde yoluna devam eder. Gördes'imize ve spor camiamıza hayırlı olsun" dedi.

 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI