0.236 547 15 20
Yüzme Havuzu Projesinin İlk Protokolü İmzalandı
Gördes’e yapılması planlanan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun ilk protokolü  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nda imzalandı.

Gördes’e yapılması planlanan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun ilk protokolü  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nda imzalandı.

Gördesli vatandaşları sevindirecek yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun ilk protokolünü Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'yla birlikte imzalayan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, bu önemli projeye verdiği destekten dolayı Başkan Kasapoğlu'na Gördesli hemşerileri adına şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Gördes’in yıllardır hayal ettiği yarı olimpik kapalı yüzme havuzu yanında futbol sahasının bulunduğu 36 ada 33 parsel numaralı alana yapılacak. Yarı Olimpik kapalı yüzme havuzu içerisinde aquapark , yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kafeterya, kır düğün salonu, oyun parkı gibi özellikler de bulunuyor. Futbol sahasıyla, kapalı halı sahasıyla ve ilk protokolü imzalanan yarı olimpik kapalı yüzme havuzuyla oluşacak spor kompleksi Gördeslilerin cazibe merkezi olacak. 

Gördes'e hayırlı olsun.
Başkan Kasapoğlu; “Spor Toto Teşkilatı olarak ülkemizin dört bir yanında gençlerimize bir çok proje kazandırıyoruz. Başkanımız bizlere böyle bir taleple geldi. Spor Toto Teşkilatı olarak bizler de destek olduk.  Bu projeyi Gördesli vatandaşlarımıza, çocuklarımıza, ailelerimize armağan ediyoruz. Gördes'e hayırlı olsun” dedi.

Gördes'imiz için önemli projeleri hayata geçiriyoruz.
Gördes’te gençlerin ve çocukların bu habere çok sevineceğini söyleyen Başkan Akyol, “ Futbol stadımızın hemen yanında oldukça prestij bir projeyi hayata geçireceğiz. Bugün bunun ilk protokolünü imzaladık. Gördes'te yüzme havuzu büyük bir eksiklikti. Gördes'i hep birlikte değiştiriyoruz. Oldukça önemli projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Hayal edilen tüm projeler gerçek oluyor. Bizlere gerek futbol sahası projemizde, gerekse şimdi olduğu gibi yüzme havuzu projemizde desteklerini esirgemeyen Spor Toto Teşkilat Başkanımız Mehmet Kasapoğlu'na tüm hemşerilerimiz adına şükranlarımızı sunuyorum. Gördes'imize, gençlerimize, çocuklarımıza hayırlı olsun" dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI