0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan 10 Kasım Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Atatürk'ün emanet ettiği Cumhuriyetin; tüm kirli oyunlara, kumpaslara ve hain darbe girişimlerine rağmen her geçen gün istikrar ile büyümeye devam ettiğini ifade eden Başkan Muhammet Akyol mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Gazi Mustafa Kemal´in öderliğinde kurulan ve geleceğimizin teminatı gençlere emanet ettiği Cumhuriyetimizi tam bağımsız olarak ilelebet muhafaza etmek, sürekli daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. 2023 hedeflerine ulaşmak için, `tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet´ ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstiklal mücadelemizde vatanını ve bayrağını kahramanca savunan aziz milletimiz, bugün de ülkemize yönelik iç ve dış tüm saldırıları bozguna uğratacak azim ve kararlılığa sahiptir. Gazi Mustafa Kemal “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” sözüyle, Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşatılması konusunda milletimize olan güven ve inancını ifade etmiştir.

Cumhuriyetimizin 100. yılına yaklaştığımız bugünlerde ülkemiz çok daha güçlü, çok daha itibarlı, çok daha müreffeh bir Türkiye olacaktır. Bu bilinçle bizler gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ülkemiz bölgede ve dünyada söz sahibi, dünya mazlumlarının umudu olmaya istikrarlı bir şekilde devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum"

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI