0.236 547 15 20
Başkan Muhammet Akyol'un Yeni Yıl Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Muhammet Akyol 2018 yılında da Gördes için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirterek...

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Muhammet Akyol 2018 yılında da Gördes için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirterek mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli hemşehrilerim; sizlere hizmet etmek için hep birlikte yürüdüğümüz başarılarla dolu hizmet yolumuzu 2018 yılında da yeni heyecanlar ile durmadan, duraksamadan yürümenin gayreti içinde olacağız.

2017 yılında yaşadığımız tecrübeleri ve gerçekleştirdiğimiz hizmetleri muhasebe ederek; 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin ve kararlı adımlarla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Memleketimiz ve ülkemiz için, ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla Gördes’imizde durmadan, yorulmadan aşk ile gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Daha önceki yıllarda Gördes'imize ve mahallelerimize yapmış olduğumuz hizmetlerin daha ileriye taşınması için 2018 yılında da şahsım ve ekibim olmak üzere her türlü fedakarlığı yapacağımızdan hiç bir vatandaşımızın şüphesi olmasın.

2018 yılına hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. İnşallah 2018 yılı her şeyden önce ülkemiz ve milletimiz olarak kardeşliğimizin, birlik ve beraberliğimizin güç kazandığı; birlik ve beraberliğimize kastedenlerin ise kaybettiği bir yıl olacaktır.

Bizler; ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, bölgesinde ve dünyada daha güçlü bir ülke olması için birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz. Kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya, örselemeye çalışanlara karşı bir ve beraber olarak var gücümüzle mücadele etmeliyiz. Günlük dedikodulardan uzak durarak; sadece milletimize hizmet etmenin derdinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarında laf değil icraat üreten bir anlayışla hizmetlerimize devam edeceğiz.

Ülkemizin geleceği için içeride ve dışarıda terör örgütleriyle yapılan kahraman mücadelelerde şehit olan asker ve polislerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Yeni umutların ve hedeflerin daim olacağı bir yıla girerken öncelikli dileğimiz; tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada barışın, huzurun hakim olması ve akan göz yaşlarının son bulmasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılının ülkemiz, Gördes'imiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim'den niyaz eder, sağlık ve mutluluklar dilerim”

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI