0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği
Gördes Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Gördesli Kadınlar için çeşitli etkinlikler düzenledi.

Gördes Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Gördesli Kadınlar için çeşitli etkinlikler düzenledi.

Kaymakam Fatih Ayaz, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Asliye Ceza Hakimi Selin Altundağ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Gördes Belediyesi ev sahipliğinde şehit, gazi anneleri ve eşleri ile Gördesli kadınlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltıda konuşma yapan Kaymakam Ayaz ve Başkan Akyol toplumda kadının önemine değinerek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Konuşmaların ardından şehit annelerine ve programa katılan tüm kadınlara çiçek takdimi yapıldı.

8 Mart akşamı ise Gördes Belediyesi ve Gördes Kadınlar Derneği tarafından Kültür Sarayı'nda düzenlenen programa yüzlerce kadın katıldı.  Programda şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu ve dualar edildi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI