0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Hoşgeldin Bebek Ziyaretleri
“Sosyal Belediyecilik” anlayışı ile hizmetlerine aralıksız devam eden Gördes Belediyesi “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında; ilçede yeni bebek sahibi olan aileleri ziyaret ederek; sevinçlerine ortak oluyor.

“Sosyal Belediyecilik” anlayışı ile hizmetlerine aralıksız devam eden Gördes Belediyesi “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında; ilçede yeni bebek sahibi olan aileleri ziyaret ederek; sevinçlerine ortak oluyor.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un talimatıyla başlatılan “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi 2018 yılında doğan bebeklerin ilçe genelinde ziyaretleriyle devam ediyor. Proje kapsamında merkez ve mahallelerde 2018 yılında dünyaya gelen bebekler ziyaret ediliyor. ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’ ile bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşayan ailelerin, mutluluklarına ortak olunuyor.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; Türkiye genelinde birçok belediye tarafından, benzer isimlerle yapılan projenin kendi kültürümüzün izlerini taşıdığını belirterek şunları söyledi: “ Hoş Geldin Bebek Projemiz kapsamında yeni doğan bebeklerimize ziyaretlerimiz devam ediyor. Hem ailelerimizle sohbet ediyor hem de cennet kokulu bebeklerimizle vakit geçirme fırsatı buluyoruz. 2018 yılından itibaren ilçemizin merkez ve mahallelerinde dünyaya gelen bebeklerimizi ziyaret edeceğiz. Cennet kokulu tüm bebeklerimizin; ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum” dedi.

Ziyaretlerde Başkan Muhammet Akyol’a eşi, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, kadın kolları teşkilatı ve belediye personeli eşlik ediyor.

HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ NEDİR?
Hoş Geldin Bebek Projesiyle ailelerin sevincine ortak olan Gördes Belediyesi bu proje ile kültürümüzü zengin kılan bir geleneği devam ettirerek yeni doğum yapan aileleri ziyaret ediyor. Proje kapsamında, ilçe sınırlarında yaşayan ve 2018 yılından itibaren yeni bebeği olan ailelerin mutluluklarına ortak olunuyor. Ziyaretlere resmiyetten çok aile sıcaklığı hâkim oluyor. Bebeklere çam sakızı çoban armağanı hediyeler ve ailelere çeşitli bebek malzemeleri götürülüyor.

Aileler ziyaretten çok memnun olduklarını dile getirerek, projede emeği geçen Belediye Başkanı Muhammet Akyol’a teşekkür ediyor.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI