0.236 547 15 20
Başkan Muhammet Akyol Dur Durak Bilmiyor
Gördes Belediyesi geçtiğimiz hafta gerçekleşen Belediye Meclis Toplantısı’nda 2017 yılı faaliyet raporunu meclis üyeleriyle paylaştı.

Toplantıda 2017 yılına ait bazı istatistikler dikkat çekti. Başkan Muhammet Akyol 2017 yılında çeşitli ziyaretler kapsamında merkez ve mahallelerde 600 üzerinde düğün, sünnet, nişan, nikah ve hayır gibi davetlere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Bunun yanında mahallelere belediye hizmetleri noktasında yapmış olduğu ziyaretlerde de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Muhammet Akyol 2018 yılı içerisinde de ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Başkan Muhammet Akyol hafta içi günlerde makamında vatandaşların taleplerini dinliyor. Cuma günleri ise sabah saatlerinde başlattığı esnaf ziyaretleriyle esnaflara hayırlı işler dileyerek; sohbet ediyor. Geçtiğimiz haftalarda başlattığı Hoş Geldin Bebek ziyaretleriyle Gördes’te bu yıl içerisinde dünyaya gelen bebeklerin ailelerini ziyaret ediyor. Cenaze, taziye ve hasta ziyaretleriyle de vatandaşların acılarına ortak oluyor. Başkan Muhammet Akyol’a ziyaretlerde belediye meclis üyeleri ve parti mensupları da eşlik ediyor.

Vatandaşların ilgisi ve sevgisiyle karşılanıyor.
Hafta sonu programlarında merkez ve mahallelerden gelen düğün, sünnet ve hayır merasimlerine katılarak; gittiği her davette vatandaşlarla selamlaşıyor. Gittiği mahallelerde ilgiyle ve sevgiyle karşılanan Başkan Muhammet Akyol devam eden belediye çalışmalarını da yerinde inceleyerek; vatandaşların taleplerini dinliyor; çözümler üretiyor.

Milletimize hizmet yolunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Başkan Muhammet Akyol konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere vermiş olduğu talimatla mesai kavramı gözetmeksizin; gece gündüz, hafta sonu tatil demeden vatandaşlarımızla bir ve beraber olmaya devam ediyoruz. Ak Parti her zaman gücünü milletimizden almıştır. Bizler de partimizin temsilcileri olarak günlük dedikodulardan uzak sadece işimize ve milletimize odaklanarak hizmetlerimize devam edeceğiz. 2017 yılı içerisinde bizlere yapılan her davete icabet etmeye çalıştık. Yaklaşık 600 yazılı olan davete icabet etmişiz. Bu rakam yazılı olmayanlarla birlikte çok daha ilerilerde olduğunun farkındayız.  Milletimize hizmet yolunda var gücümüzle çalışmaya, her zaman milletimizle birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI