0.236 547 15 20
Türkiye Belediyeler Birliği'nden Gördes Belediyesi'ne Yeni Kamyon
Türkiye Belediyeler Birliği, Gördes Belediyesi’nin talebi üzerine, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kamyon hibe etti.

Türkiye Belediyeler Birliği, Gördes Belediyesi’nin talebi üzerine, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kamyon hibe etti.

Araç filolarına bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol; " Göreve geldiğimiz günden bu yana araç filomuza bir çok yeni araç ve iş makinesi ekledik. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belediyemize kazandırmış olduğunumuz kamyon için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Ak Parti Hükümetimize, Türkiye Belediyeler Birliği'ne, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanımız Erol Kaya'ya ve Ak Parti Manisa Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet yolunda Gördes'imize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI