0.236 547 15 20
Geleneksel Gördes İftar Sofrasına Yoğun Katılım
Gördes Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Geleneksel Gördes İftar Sofrası, Hükümet Konağı Meydanında, yaklaşık 7500 vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Gördes Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Geleneksel Gördes İftar Sofrası,  Hükümet Konağı Meydanında,  yaklaşık 7500 vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Geleneksel Gördes İftar Sofrasına TBMM KİT Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Rıza Dilcan, MHP Gördes İlçe Başkanı Abdürezzak Yonat, AK Parti Gördes Gençlik Kolları Başkanı Serkan Temel, Gördes Belediyesi Meclis Üyeleri ve yaklaşık 7500’ün üzerinde vatandaş katıldı.

BAŞKAN AKYOL, “ALLAH, BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ BOZMAZIN”

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol  “Gördes Belediyesi olarak, geleneksel hale getirdiğimiz Gördes Geleneksel İftar Soframız etrafında sizlerle bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyuyor, rabbime bu birlik ve beraberliğimizden dolayı sonsuz şükrediyorum. Hepiniz hoş geldiniz,  gönül soframıza şeref verdiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik içerisinde iftar sofrasında buluştuk.  Allah, birliğimizi, dirliğimizi bozmazın” dedi.

“İFTAR SOFRASINDA, HERKESİN KATKISI VAR”

İftar Çadırının Ramazan boyunca hizmet verdiğini belirten Başkan Muhammet Akyol “Gördes Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca iftar çadırımızda ve evlere servis yaparak günlük ortalama 650 kişiye iftar yemeği verdik. İftar yemeklerinin hazırlanmasında bize katkı sağlayan, destek olan herkese ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

AYDEMİR, “GÖNÜL COĞRAFYAMIZDA, GÖZYAŞI VE KAN VAR”

TBMM KİT Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “Bu iftar sofraları insanlarımızın birlik ve beraberliğini pekiştiriyor. Şuan görmüş olduğumuz birlik ve beraberliğin aynısın ülkemizde de görüyoruz. Fakat gönül coğrafyamız değimiz ülkemizin etrafındaki bölgelerde maalesef bu birlik ve beraberliği göremiyoruz. Mübarek Ramazan Ayı olmasına rağmen dünyada Müslüman kanı, Müslüman gözyaşı akmaya devam ediyor.  Coğrafyamızda sadece Müslümanların kanı ve gözyaşı akması tesadüf değildir. Müslümanlar olarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var” diye konuştu.

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, “Bu güzel iftar sofrasını, gönül sofrasını hazırlayan başta Gördes Belediyesi Başkanı Muhammet Akyol’a ve ekibine teşekkür ediyoruz.  İftar sofraları, birlik ve beraberliğin göstergesidir. Ramazan Ayı’nı bereket ve bolluk içerisinde geçiriyoruz. Allah, Ramazan Bayramına ulaştırmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI