0.236 547 15 20
Gördesliler Evlerinde Doğalgaz Kullanmaya Başladı
Gördes’te doğalgaz iletim hattı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte evlerde doğalgaz kullanılmaya başlandı.

Gördes’te doğalgaz iletim hattı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte evlerde doğalgaz kullanılmaya başlandı. 

Doğalgazın kullanımı Gördes’te, ilk olarak Ali Korkmaz isimli vatandaşın evinde gerçekleşti. Korkmaz ailesinin ilk doğalgaz kullanımına Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve  AKsa Doğalgaz Bölge Müdürü İbrahim Başaran' da eşlik etti. 

Korkmaz ailesiyle bir süre muhabbet eden Başkan Muhammet Akyol'a doğalgazla pişirilmiş kahve ikram edildi. 

Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Doğalgaz, Gördes’imiz için bir hayaldi. Ama şu anda ilk kullanımını gerçekleştiriyoruz. Doğalgazla ilk kahvemizi yaptık. Bu proje ilçemiz için çok önemliydi, doğal gaz projesinin hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamızla ve Bölge Müdürümüzün de verdiği bilgiler dahilinde şuanda 947 konuttun doğalgaz kullanımına hazır durumda yani 2018 yılı içerisinde Gördes’imizin dörtte birini doğalgazla buluşturacağız. Tüm hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Doğalgaz abonesi Ali Korkmaz “Doğalgazın Gördes’imize gelmesi için mücadele eden başta Belediye Başkanımız Muhammet Akyol olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gördes’imiz sobadan, doğalgaza geçiş yaptı.Büyük bir rahatlık ve kolaylık. Bu da ilk olarak bizim evde gerçekleşti, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Allah devletimizden, idarecilerimizden razı olsun” diye konuştu.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI