0.236 547 15 20
Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyeleri, Sertifikalarını Aldı
'Geçmişi kadar görkemli bir Gördes için hep birlikte çalışıyoruz' sloganıyla kurulan Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyeleri, “Stratejik Plan Hazırlama Eğitimleri kapsamında sertifikalarını aldı.

'Geçmişi kadar görkemli bir Gördes için hep birlikte çalışıyoruz' sloganıyla kurulan Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyeleri,  “Stratejik Plan Hazırlama Eğitimleri kapsamında sertifikalarını aldı.

'Geçmişi kadar görkemli bir Gördes için hep birlikte çalışıyoruz' sloganıyla kurulan Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği, Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi’ni tamamladı. Stratejik Plan Hazırlama Eğitimi, Yılmazer Proje Danışmanlık şirketinin Stratejik Planlama Danışmanı Aysel Kuşaksız Tanboğa tarafından verilirken eğitime Gördes Belediyesi personelleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gördes Ziraat Odası, Gördes İlçe tarım Müdürlüğü, Gördes Zeolit A.Ş. personeli, Nikel Kobalt Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. işletme müdürü katıldı.

 

Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneğince hazırlanan, Yılmazer Proje Danışmanlık ve Eğitim tarafından verilen ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2017 yılı Teknik Destek Program kapsamından finanse edilen Stratejik Plan Hazırlama sertifikaları, Gördes Kaymakamı Büşra Uçar, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve İlçe Başkanı Rıza Dilcan tarafından Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyelerine takdim edildi.

 

Stratejik Plan Hazırlama Eğitimleri kapsamında konuşan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Stratejik Plan Hazırlama Eğitimleri neticesinde Gördes’imiz daha hazır durumda. Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyelerimiz, Gördes’e ne kazandırabiliriz ne katkı sağlayabiliriz bilinciyle hareket ediyor. Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği oluşumunda katkı sağlayan başta Kaymakamlarımız, katılımcı arkadaşlarımız ve emek veren herkese teşekkür ediyoruz.

 

Stratejimizi belirliyoruz prensibiyle hareket eden Gördes Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği Üyeleri,  Kırsal toplulukların kapasitelerinin geliştirilmesiyle, kırsal alanların sosyal, ekonomik ve çevresel olarak iyileştirilmesine destek olmak, yerelde henüz kullanılmayan yerel kaynak ve potansiyelden yararlanılarak yeni gelir kaynakları oluşturmak ve yaşam kalitesini iyileştirmek, kırsalda yaşayanların yerel kalkınma süreçlerine gerçek anlamda katılmalarını desteklemek ve kırsal toplulukların daha büyük topluluklarla entegrasyonunu kolaylaştırmak gibi birçok amacı bulunan programlardan faydalanabilmek ve Gördes’in bu alandaki eksiklerini giderebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI