0.236 547 15 20
Başkan Akyol, Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi
Belediye Başkanımız Muhammet Akyol, Salur, Dargıl ve Şeyhyayla mahallelerinde devam eden Çok amaçlı salon ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

 Belediye Başkanımız Muhammet Akyol, Salur, Dargıl ve Şeyhyayla mahallelerinde devam eden Çok amaçlı salon ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Mahallelerde devam eden çalışmaları bizzat takip eden Başkan Akyol, “Mahallelerimize giderek hem vatandaşlarımızla bir araya gelip onların sorunlarını dinliyoruz, hem de Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin çalışmalarını yerinde inceliyoruz. Mahallelerimizle ilgili çok amaçlı salonlar, ortak kullanım yerleri, üst yapı, parke taşı kaplama ve yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Güzel ilçemizi bir bütün olarak hak ettiği yere getirmek ve halkımızın yaşam kalitesini artırmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI