0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Öğretmenlerin vatanın dört bir yanında fedakârca çalıştıklarını ifade eden Başkan Akyol, mesajında şu ifadelere yer verdi: " Bir milletin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerimizdir.

Hiçbir ücret ya da bedelin öğretmenlik görevini icra etmenin; ailesine, milletine, devletine ve ülkesine faydalı bireyler yetiştirmenin karşılığı olmayacaktır. Milletimizin aydınlık geleceği kucaklayan kolları ve umut çiçekleri olan çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirenler öğretmenlerimizdir.

Bu nedenle ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşabilme konusunda en büyük görev öğretmenlerimize düşmektedir. Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasında, 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirmesinde, öğretmenlerimizin çabalarının, emeklerinin çok önemli payı olacaktır. Vatanımızın en ücra köşelerine kadar her karışında, vazifelerini hakkıyla yerine getiren öğretmenlerimizi, hayatlarını eğitime ve öğrencilerimize adamış olmalarından dolayı en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal'e 'başöğretmenlik' unvanının verildiği bu günde, öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum. Bu vesileyle emekli öğretmenlerimize saygılarımı sunuyor, başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI