0.236 547 15 20
“Engelleri Birlikte Aşalım”
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Başkanı Rıza Dilcan, Gördes Engeliler Derneği Başkanı Ali Demir, kahvaltı programında engelli vatandaşlar ve aileleri ile bir araya geldi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, İlçe Başkanı Rıza Dilcan, Gördes Engeliler Derneği Başkanı Ali Demir, kahvaltı programında engelli vatandaşlar ve aileleri ile bir araya geldi.

                                                    

Engelli olmanın hayatın hiçbir yerinde engel olmadığını ifade eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Engelli kardeşlerimizin engellerini kaldıralım ve bu konuda Kaymakamlığımız, Belediyemiz ve Sivil toplum kuruluşlarımızla hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Belediye bünyesinde şehrimizin merkezinde yer alan ‘Engelsiz Engelliler Parkı’ yapılarak hizmete devam ediyor. Zafer Kalkınma Ajansın destekleriyle bir engelli araç temin edildi bu da vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Hep birlikte hareket ederse engelleri aşarız, önemli olan kafalarımızdaki engelleri aşabilmemizdir” dedi.

 

Her insanın bir engelli adayı olduğunu vurgulayan Gördes Kaymakamı Bekir Abacı, “Engelli olmayan tüm insanlara şunu söyledik; her insan bir engelli adayıdır dedik. Onun için bu merhametle hem dinimizin, hem de medeniyetimizin bu konudaki görüşlerini yansıtmaya çalıştık. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm engelleri aşabiliriz. Vatandaşlarımızın hizmetinde bir engelli aracımız mevcut, şoförümüzde aracımızda vatandaşlarımızın hizmetindedir” diye konuştu. 

Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI