0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Başkan Muhammet Akyol, Ramazan Bayramı için yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan ve büyük bir manevi huzurla yaşadığımız mübarek Ramazan-ı Şerif'i geride bırakırken karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşanacağı bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milli ve manevi değerlerin pekiştiği, dini şuur ve duyguların geliştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı Ramazan Bayramı, bu açıdan bizler için de tüm İslam âlemi için de birleştirici bir güçtür. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (SAV.) ‘in buyurduğu gibi “Birlikte her zaman rahmet, ayrılıkta ise azap vardır.”

Milletimiz her zaman paylaşmayı seven, ahlaklı, sağduyulu ve vicdan sahibi bir toplum olarak diğer milletlere örnek olmuştur. Muhtaca yardım eli uzatmayı, Peygamber efendimizden aldığımız 'Komşusu açken tok uyumamayı' kendimize düstur edinmiş bir milletiz. Bu yardımlaşma ve dayanışma örneğinin Ramazan Bayramı'nda ve sonrasında da sürdürüleceğine inancımız tamdır.

Bayram vesilesiyle memleketlerine gidecek, memleketimize gelecek vatandaşlarımızdan ve şoförlerimizden trafik kurallarına özellikle uymalarını rica ediyorum. Cenab-ı Allah'tan Ramazan Bayramı'nda birlik ve beraberliğimizin katlanarak artmasını, hep birlikte daha nice güzel bayramlara ulaşmayı niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını en samimi duygularımla kutluyor; memleketimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Not: Bayramlaşma programı Ramazan Bayramı'nın 1. günü saat 14.00'da Belediye Çay Bahçesinde yapılacaktır.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI