0.236 547 15 20
GÜNCEL HABERLER BASINDA GÖRDES İHALELER
Şehir İçi Doğalgaz Temel Atma Töreni ve Soyal konutlar Anahtar Telsim Töreni 5 Eylül'de Yapıldı..

Gördes Belediyesi Sosyal Konutlarının anahtar teslim töreni ile Şehir İçi Doğalgaz Hattı Temel atma töreni gerçekleştirildi. Törenlerin ardından vatan..

5 Eylül Coşkuyla Kutlandı

Gördes’in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı, coşkulu törenlerle kutlandı. Şehir merkezindeki törenlere; Kaymakam Vekili Kemal Balaban, Belediye ..

Başkan Akyol'dan Kurban Bayramı Mesajı

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Sosyal konutların Anahtar Teslimi 5 Eylül'de

Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıl dönümü etkinlikleri bu yıl da Gördes Belediyesi tarafından hazırlanan yoğun programla kutlanacak...

Şehir İçi Doğalgaz Hattının Temeli 5 Eylül'de Atılıyor

Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü etkinlikleri bu yıl da Gördes Belediyesi tarafından hazırlanan yoğun programla kutlanacak. ..

Kaymakam Turgay Hakan Bilgin'e Veda Programı

İlçe kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Gördes’e ve Gördeslilere veda etti. Aydın ili Sultanhisar ilçe kaymakamlığına tayin edilen kaymakam Bilgin, Cuma g..

Başkan Akyol Tütün Tarlasında

Gördes’e yaptığı hizmetlerle vatandaşların gönlünde taht kuran Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, ilçede tütüncülük yapan çiftçileri ziyaret eder..

Gördes-Demirci Yolunun İhale Tarihi Belli Oldu

Gördes’te bir dev yatırımın daha ihale tarihi belli oldu. Gördes-Demirci yolunun İhale müjdesini Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Gördes Bele..

Gördes Belediyesi'nden WhatsApp İletişim Hattı

Gördes Belediyesi vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk yararlanmasını ve istek, talep, şikayetlerine daha hızlı cevap ve..

Gördes Akhisar Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor

Kaymakam T. Hakan Bilgin ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol yapımına devam edilen Gördes-Akhisar Yolu ve çevre yolundaki çalışmaları yerinde in..

MAHALLE MAHALLE HİZMETLERİMİZ Tüm Mahallerimiz
DEVAM EDEN PROJELERİMİZTümü
TAMAMLANAN PROJELERİMİZTümü
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
  FOTOĞRAF GALERİ
Tüm Foto Galeri
  VİDEO GALERİ
Tüm Video Galeri
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 ..... YEREL HAYVAN KORUMA ..... ANKARA GÖRDESLİLER P.....
HANGİ HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM
ETKİNLİK TAKVİMİ Tamamı
EN YAKIN ETKİNLİK
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI