0.236 547 15 20
ŞEHİR İÇİ ELEKTİRİK DİREKLERİ ve TRAFİK LAMBALARI ÇALIŞMARI

ŞEHİR İÇİ ELEKTİRİK DİREKLERİ ve TRAFİK LAMBALARI ÇALIŞMARI

Belediyemiz elektrik tellerinin yer altına alınması gibi başarılı bir alt yapı hizmetinin daha altına imza attı. Aylar önce yüklenici firma aracılığıyla başlatılan projenin sonuçlanmasıyla Gördes sokakları eski elektrik direklerinden kurtuldu. 

Bunun yanı sıra ilçemizde trafiği rahatlatmak adına Kültür Sarayı önünde bulunan kavşağa trafik lambaları konuldu. Elektrik tellerinin yer altına alınması ve ana yol boyunca yeni aydınlatma direklerini dikilmesiyle, ilçemiz modern aydınlatma sistemine kavuştu.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI