0.236 547 15 20
CAMİİ VE İBADETHANE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

Gördes Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerde bulunan camii ve ibadethanelerin her türlü problemiyle yakından ilgileniyor. Belirli periyotlarla temizlik çalışmalarını sürdürerek vatandaşların temiz bir mekanda ibadet etmelerini sağlarken; gerçekleştirdiği çevre düzenleme çalışmalarıyla da camilere modern görünümler kazandırıyor. 2014-2017 yılları arasında Divan Camii, Fatih Camii, Sanayi Camii, Kabasakal Camii, Güneşli Mescit Camii, Kayacık Aşağı ve Yukarı Camii, Karaağaç Camii, Kobaklar Camii, Çiçekli Eskiciler Mescidi başta olmak üzere bir çok camide ve ibadethanede çevre düzenleme, avlu, tuvalet ve iyileştirme çalışmaları yapıldı.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI