0.236 547 15 20
GÖRDES BELEDİYESİ KONUT PROJELERİ

Gördes Belediyesi, göreve geldiği günden bu yana ilçede hayata geçirdiği konut projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Gördes Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı önemli konut projelerinden olan 56 dairelik Gördes Evleri projesinde sona yaklaşıldı. Çok yakında tamamlanması beklenen Gördes Evleri diğer konutlara göre daha kullanışlı olması ve 2+1 evlere göre geniş olması nedeniyle beğeni topluyor.

Sosyal Konut Projesi'nin maliyeti ise 4.321.000.00 TL . Gördes Belediyesi 22 konutluk Akdeniz Evleri'yle devam ettirdiği konut projelerini geçtiğimiz günlerde temelinin atıldığı 6 daire ve bir işyerinin yer aldığı konut projesiyle sürdürüyor.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI