0.236 547 15 20
OKUL BAHÇELERİ ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

  Gördes Belediyesi ilçede eğitimle ilgili her problemle yakından ilgilenerek; okul binalarına çeşitli yatırımlarda bulunuyor. 2009 yılından bu yana bakım ve onarım önceliğine göre birçok okulda çeşitli çalışmalar yürütüldü. Çevre düzenlemeleri, oyun parkları, voleybol ve basketbol sahaları gibi birçok çalışma eğitim camiasının hizmetine sunuldu. Gördes Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Çağdaş Yaşam Arif Sönmez Anaokulu, Beşeylül İlkokulu, Güneşli İlkokulu, Sağlık Meslek Lisesi, Şehit Makbule Hanım İlkokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gördes Anadolu Lisesi, Ramazan Tevfik Demirağ Anaokulu, Karayağcı İlkokulu başta olmak üzere birçok okulumuzda çalışmalar yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI