0.236 547 15 20
Divan Camii Şadırvanı Göz Kamaştırıyor

Gördes Belediyesi tarafından Divan Camii 'de başlatılan çevre düzenleme çalışmalarının bir kısmı tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunuldu.

Gördes Belediyesi ve hayırsever vatandaşlarımız Nedim Esen ve Nedret Çivi (Esen) işbirliğiyle Divan Camii'nin çevre düzenleme projesi kapsamında şadırvan ve tuvalet yapım çalışmaları sona erdi. Geçtiğimiz günlerde vatandaşların hizmetine sunulan şadırvan görsel ve estetik yönden tam not almayı başardı. Tuvalet genişletme çalışmalarında engelli vatandaşlar ve bayanlar da unutulmadı.

Divan Camii çevre düzenleme çalışmalarının bir kısmı tamamlanırken diğer kısmına da devam edilecek. Camii avlusunda çeşitli çalışmalar yapılacak. Duvarlar ve zemin yenilerek Divan Camii yepyeni bir görünüm kazandırılacak. Dar ve kullanışsız olan camii avlusu geniş ve daha kullanışlı bir hale getirilecek.

Çalışmaların başladığı ilk günden bu yana her aşamayı yerinde takip eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol hayırsever vatandaşlarımızla birlikte yaptığı incelemede; " Camilere olan hizmetlerimizi hiç bir zaman eksik etmedik. İmamlarımızın ve vatandaşlarımızın talepleri sonucunda camilerimizin her eksiğiyle ilgilendik. Bize gelen hiç bir talebi geri çevirmemeye çalıştık. Son olarak Divan Camii'de çevre düzenleme çalışmalarımızı hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla sürdürdük. Bu bağlamda katkılarından dolayı değerli büyüklerim Nedim Esen ve Nedret Çivi (Esen) 'ye tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Çok kullanışlı bir şadırvanı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. İlerleyen günlerde de çevre düzenleme çalışmalarımıza kaldığı yerden devam edeceğiz. Divan Camii gerek avlusu, gerek şadırvanları gerekse tuvaletleriyle yepyeni bir görünüme kavuşacak." Dedi.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI