0.236 547 15 20
Başkan Akyol’dan Gördes’e İki Önemli Hizmet Daha: AK Otopark ve AK Park İş Merkezi
Gördes Belediyesi, çarşı merkezindeki araç yoğunluğunu azaltmak ve işyeri sorununa çözüm olmak için hayata geçirmeyi planladığı katlı otopark ve işyeri projesinin ihale aşamasını tamamlayarak; yüklenici firmayla sözleşmeyi imzaladı.

Gördes Belediyesi, çarşı merkezindeki araç yoğunluğunu azaltmak ve işyeri sorununa çözüm olmak için hayata geçirmeyi planladığı katlı otopark ve işyeri projesinin ihale aşamasını tamamlayarak; yüklenici firmayla sözleşmeyi imzaladı.

 

Gördes Belediye Meclisi kararıyla AK Otopark ve AK Park İş Merkezi ismi verilen projenin protokol sözleşmesi Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve yüklenici firma yetkilileriyle imzalanarak; yer teslimi gerçekleştirildi. Sözleşmeye göre yüklenici firmanın önümüzdeki günlerde şantiye kurulumunu tamamlayarak; inşaat çalışmalarını başlaması gerekiyor.

 

Divan Mahallesi Atatürk Caddesine inşa edilecek olan AK Otopark ve AK Park İş Merkezi'nin içerisinde 100 araçlık katlı otopark bulunuyor. Projenin zemin katında batar katlı 7 adet işyeri, birinci katında 4 adet işyeri, ikinci katında 5 adet işyeri, üçüncü katında 5 adet işyeri, dördüncü katında 1 adet çatı katıyla bağlantılı olmak üzere 6 adet işyeri; toplamda ise 28 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

 

Gördes’in iki önemli yarasına merhem olmak adına oldukça faydalı iki projeye daha imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, "Bu iki önemli proje gerçekten vatandaşlarımızın da bizlerden her platformda talep ettiği projelerden. Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman çözüm odaklı projeleri hayata geçirdik. Bu yönde çalışmaya da devam edeceğiz. Sizler de Gördes’imizin son 12 yılda yaşadığı büyük değişimi yakından takip ediyorsunuz. Gördes’imiz son yıllarda birlik ve beraberlik içerisinde hayata geçirdiğimiz projelerle geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen bir ilçemiz. AK Otopark ve AK Park İş Merkezi Projemiz de bu önemli projelerimizden. Vatandaşlarımızın çarşı merkezindeki park sorununun yanında, içerisinde bulunan 28 adet işyeri ile de işyeri sorununa çözüm üreten; oldukça yararlı bir projemizi da hayata geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüklenici firmamızla bugün protokol sözleşmemizi yaptık. İnşallah onlar da en kısa zamanda çalışmalara başlayacaktır. Projemiz şimdiden Gördes’imize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

 

AK Otopark ve AK Park İş Merkezi projesini vatandaşlar ilgiyle takip ediliyor. Sosyal medya üzerinden memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar; Gördes Belediyesi’ne ve Başkan Akyol’a bu proje için teşekkürlerini iletiyor.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI