0.236 547 15 20
Başkan Muhammet Akyol'un Berat Kandili Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

İslam âleminin sabırsızlıkla beklediği, 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmamızın habercisi olan Berat Kandilinin ülkemize ve tüm İslam Alemine; birlik, beraberlik ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Muhammet Akyol, mesajında şunları söyledi; " On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının habercisi olan Berat kandiline kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Yüce Allah’ın engin rahmetinin tecelli ettiği, dertlerden ve sıkıntılardan kurtuluşu olan  Berat, müstesna bir gecenin adıdır.

Bu mübarek geceyi en iyi şekilde değerlendirerek, özellikle İslam coğrafyası başta olmak üzere tüm dünyada akan kan ve gözyaşlarının dinmesi, sıkıntıların son bulması ve mazlumların yüzlerinin gülmesi için Rabbimize dua ve niyazda bulunmalıyız.

Ülkemizin ve bölgemizin zor bir süreçten geçmekte olduğu bu dönemde Ramazan ayını müjdeleyen Berat Kandili’nin, sorunların çözümüne çare olmasını diliyorum. Terör örgütlerine karşı vatan toprağımızı kahramanca savunan güvenlik güçlerimize yüce Allah'tan güç ve kudret niyaz ediyorum. Bu destansı mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize yüce Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Şunu çok iyi bilmeliyiz ki hiçbir terör örgütü amacına asla ulaşamayacak, Türkiye'nin birlik ve beraberliğini asla hedef alamayacaktır. Milletimizin bu kutlu yürüyüşüne asla engel olamayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Berat Kandilini kutlar; ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Hayırlı kandiller..."

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI