0.236 547 15 20
Şehit ve Gazi Yakınlarına İftar Programı
Gördes Kaymakamlığı ve Gördes Belediyesi işbirliğiyle, Gördes Belediyesinin ev sahipliğinde Gördes Anadolu Otel'de verilen iftar yemeğinde şehit ve gazi yakınları bir araya geldi.

Gördes Kaymakamlığı ve Gördes Belediyesi işbirliğiyle, Gördes Belediyesinin ev sahipliğinde Gördes Anadolu Otel'de verilen iftar yemeğinde şehit ve gazi yakınları bir araya geldi.

Ramazan’ın manevi ikliminin en yoğun yaşandığı yerlerden olan Gördes, bu kez şehit ve gazi yakınlarına misafirlik etti. Gördes Belediyesi Anadolu Otel'de düzenlenen iftar programına Kaymakam T. Hakan Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Emniyet Amiri İlker Zeydanlı, Jandarma komutanı Selim Kasacı, İlçe Müftüsü İsmail Hatipoğlu, daire amirleri, şehit ve gazi yakınları katıldı.

Yaptıkları konuşmada şehit ve gazilerin vatanlarını savunma pahasına canlarını ortaya koymaktan çekinmediğine, şehit ve gazilere minnet borçlu olduklarına vurgu yapan Kaymakam Bilgin ve Başkan Akyol şehit ve gazi yakınlarıyla tek tek ilgilenerek; hatıra fotoğrafı çekildi.

İftara katılan şehit ve gazi yakınları, böylesi anlamlı bir organizasyona katılmanın hoşnutluğunu dile getirdi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG..... YAZ SPOR OKULU 2016 .....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI