0.236 547 15 20
Şehir İçi Doğalgaz Temel Atma Töreni ve Soyal konutlar Anahtar Telsim Töreni 5 Eylül'de Yapıldı
Gördes Belediyesi Sosyal Konutlarının anahtar teslim töreni ile Şehir İçi Doğalgaz Hattı Temel atma töreni gerçekleştirildi. Törenlerin ardından vatandaşlara, Gördes Belediyesi tarafından pilav, lokma ve ayran ikramı yapıldı.

Gördes’in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı, coşkulu törenlerle kutlandı. Şehir merkezindeki törenlere; Kaymakam Vekili Kemal Balaban, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Garnizon komutanı J. Yzb Selim Kasacı, Cumhuriyet Savcısı Hakan Gürbüz ve çok kalabalık halk topluluğu katıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı, Belediye Başkanı Muhammet Akyol yaptı. Kurtuluş günü için ilçemize gelen Ak Parti Manisa milletvekili Uğur Aydemir ile CHP Manisa milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer konuşmalarıyla törenlere zenginlik kattı.

Öğrencilerin okuduğu şiirlerle zenginleşen törenlerde, zeybek ve seğmen ekiplerinin oyunlarıyla heyecan doruğa çıktı. Şehzadeler Belediyesi mehter takımının gösterileri ise iliklerimizi titretti.

Protokol daha sonra, temel atma törenleri için TOKİ bölgesine geçti. Burada Gördes Belediyesi Sosyal Konutlarının anahtar teslim töreni ile Şehir İçi Doğalgaz Hattı Temel atma töreni gerçekleştirildi. Törenlerin ardından vatandaşlara, Gördes Belediyesi tarafından pilav, lokma ve ayran ikramı yapıldı.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI