0.236 547 15 20
Başkan Akyol'dan Ankara ve Sivas'ta Temaslar
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara ve Sivas'ta çeşitli temaslarda bulundu. 3 Yıldızlı Otel Projesi'yle ilgili sürecin başladığını ifade eden Başkan Akyol, Koca Murtluk Mesire Alanı'nında da çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara ve Sivas'ta çeşitli temaslarda bulundu. 3 Yıldızlı Otel Projesi'yle ilgili sürecin başladığını ifade eden Başkan Akyol, Koca Murtluk Mesire Alanı'nında da çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Temaslarının Ankara ayağında İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Gördesli Ümit Cavuldak'ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

3 Yıldızlı Otel Projesiyle ilgili süreç başladı.
İller Bankası ve Gördes Belediyesi ortaklığında devam eden ve yeni başlatılacak olan projelerle ilgili görüşmelerde bulunmak amacıyla İller Bankası Yatırım Değerlendirme Dairesi Başkanı İlker Şadi İşleyen'i makamında ziyaret eden Başkan Akyol; " Hemşerilerimizin de bildiği gibi Koca Murtluk Mesire Alanı Projemizin çalışmaları devam ediyor.  Projemizin içerisinde seyir kulesi, kır düğün salonu, kır lokantası, spor alanları, oyun parkları, piknik alanları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları gibi birçok özellik var. İnşallah projemiz tamamlandığında ilçemizin sosyal ve kültürel hayatına farklı bir renk katacaktır. Diğer yandan Daire Başkanımız İlker Beyle yaptığımız görüşmeler sonucunda Gördes'imizin ihtiyaçlarından olan 3 Yıldızlı Otel Projemizle ilgili süreci de başlatmış bulunuyoruz. Gördes'imize hayırlı olsun" dedi.

Başkan Akyol Ankara temaslarını Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Temel'i ziyaret ederek tamamladı.

Başkan Akyol'dan Sivas Valisi Davut Gül'e ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'a ziyaret...
Başkan Akyol 2009-2012 yılları arasında Gördes Kaymakamlığı görevinde bulunan Sivas Valisi Davut Gül'ü makamında ziyaret etti. Sivas Valisi Davut Gül'e Gördeslilerin selamını ilettiğini ifade eden Başkan Akyol: " Sayın Valimizle birlikte Gördes'te önemli işlere imza attık. Valimiz Sivas'ta da önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Türkiye'de bir ilk olan 10 bin kişilik KYK Yurdu projesi buna en güzel örnek. Sayın Valimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.  Başkan Akyol ardından Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret etti. Belediye çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını ifade eden Başkan Akyol;  Sivas Belediyesi'nin yaptığı çalışmalarla ve ortaya koyduğu projelerle Ak Parti Belediyeciliğinin sadece kendisiyle yarıştığını bir kez daha gösterdiğini söyledi.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU..... MİLLİ İRADE NÖBETİ..... HACİVAT KARAGÖZ GÖLG.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI