0.236 547 15 20
200 Konutluk 2. Etap TOKİ'de Kura Çekimi
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ilçemize bağlı Atatürk Mahallesi’nde inşa edilen 200 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ilçemize bağlı Atatürk Mahallesi’nde inşa edilen 200 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.

TOKİ ve Gördes Belediyesi işbirliğiyle, Atatürk Mahallesi’nde yapılan 200 konutluk 2. etap TOKİ projesinin tamamlanmasının ardından hak sahipleri için kura çekimi yapıldı. Toplam 200 konut, 1 ticaret merkezi, 1 mescitten oluşan projenin kura çekilişi Gördes Belediye Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra programın açılış konuşmasını yapan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, "Allah rahmet eylesin, Yusuf Altungeyik zamanında bu bölge neredeyse 30 yıl önce toplu konut alanı olarak belirlenmiş ve o günden bugüne kadar bütün seçimlerde belediye başkanları toplu konut yapacağı sözünü vermiş ama bir türlü hayata geçirilmemiş. Benim de siyasi hayatımda verdiğim bir sözdü. Birinci etap TOKİ’leri yaptık sonra insanlar bizlere inandı. İnsanlarımız bu yapılan TOKİ’lerde kaliteyi ve konforu gördüler. 2. etap TOKİ konutlarına yüksek oranda talep oldu. Biz de Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile görüştük. Sağolsun onlar da geçmişte Gördes’te bu başarıyı gördükleri için 2. etap TOKİ’nin yapılmasına karar verdiler. Şu anda 200 konut, noterimizin huzurunda çekilen kuranın ardından sahiplerini bulacak. Herkese hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Konuşmaların ardından ilk 3 kurayı İlçe Kaymakamı Fatih Ayaz ve Belediye Başkanı Muhammet Akyol çekerken, kalan 197 konut için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Programa, Kaymakamı Fatih Ayaz, Belediye Başkanı Muhammet Akyol, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI