0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi'nden Yol Çakıllama Atağı
Gördes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Mahalle ve bağlı mahallelerde, arazi yollarında yol çakıllama çalışmalarını arada vermeden sürdürüyor. 

Gördes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Mahalle ve bağlı mahallelerde, arazi yollarında yol çakıllama çalışmalarını arada vermeden sürdürüyor. 

Gördes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri bu kapsamında mahalle ve bağlı mahallelerde, arazi yollarında çakıllama çalışması yaparak yolları su birikintilerinden ve çamurdan kurtarıyor. Ekipler, program dahilinde birçok mahallede çalışmaları tamamladı. Çalışmalar diğer mahallelerde ki sorunlu olan yerlerde de program dâhilinde sürecek. 

Çalışmalarımız birçok noktada devam ediyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Yol bakım-onarım çalışmalarımızı belirlediğimiz program çerçevesinde ara vermeden sürdürüyoruz.  Amacımız vatandaşlarımızın özellikle çiftçilerimizin tarım sezonunda ulaşımlarını sorunsuz bir şekilde sağlamaları. Çalışmalarımızı birçok noktada devam ettiriyoruz. Gördes'imizin dört bir köşesine eşit bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz”

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI