0.236 547 15 20
Milletvekili Özdağ’dan Engelli Vatandaşlara Akülü Araç
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Gördes’te yaşayan 2 engelli vatandaşa akülü araçlarını takdim etti.

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Gördes’te yaşayan 2 engelli vatandaşa akülü araçlarını takdim etti.

 

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ve Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ile birlikte Gördes İlçesi Atatürk mahallesinde engelli vatandaş Muzaffer Çelik’e, Adnan Menderes mahallesindeki engelli vatandaş Halil Akgön’e akülü araçlarını teslim etti.

 

“ONLAR RAHAT OLURSA, BİZLERDE HUZURLU OLURUZ”

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her türlü hizmeti vermeye çalışacağız. Vatandaşlarımızın hayatı ne kadar rahat olursa, bizler de o kadar rahat ve huzurlu oluruz. Engelli olmak bir kusur değildir. Hepimiz engelli adayıyız. Bu nedenle toplum olarak engellilere gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız” diye konuştu.

 

Kendilerine sağlanan desteklerden dolayı mutluluklarını ifade eden Muzaffer Çelik ve Halil Akgön’ün yakınları AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’a teşekkür etti.

 

 

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI