0.236 547 15 20
Gördes Belediyesi’nden Çocuklara Ramazan Şenliği
Gördes Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen Ramazan şenlikleri, bu yılda coşku ile devam etti.

Gördes Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen Ramazan şenlikleri, bu yılda coşku ile devam etti.

 

Engelsiz Engelliler Parkında Gördes Belediyesi’nin ev sahipliğinde başlayan Ramazan şenliklerinin ilk gününde Cumhuriyet Ortaokulu’nun hazırlayıp sunduğu “Çocuklara Özel Ramazan Eğlencesi” ne vatandaşlar ve çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

 

Düzenlenen programa çok sayıda vatandaş katılırken, Ramazan Şenlikleri kapsamında çocukların daha güzel vakit geçirebilmeleri ve eğlenebilmeleri için Hacivat Karagöz gölge oyunu, Keloğlan, Nasrettin Hoca ve masal kahramanlarının oyunları sergilendi. Ayrıca şenlikte çocuklara Osmanlı Macunu, Saray Limonatası ve üzümlü kek ikramı yapıldı.

 

Gördes Ramazan Şenliklerinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, “Gördes Belediyesi olarak her Ramazan’da düzenlemeye çalıştığımız etkinliklerinin bir yenisini daha yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gördes olarak birlik ve beraberliğimizin göstergesi olan bu tarz etkinliklere bu yoğun katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.  Gördes Belediyesi olarak mübarek Ramazan ayında her yıl düzenlediğimiz ve bu yıl 9 Haziran tarihinde düzenlenecek “Gördes İftar Sofrasına” katılımlarınızı bekliyoruz” dedi.

 

Bilgi Yarışmasında Birinci Olan Öğrencilere Ödülleri Verildi

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından il genelindeki ortaokulların 5. sınıflarına yönelik düzenlenen 'Şehrim benim evim' bilgi yarışmasında birinci olan Gördes Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine Gördes Ramazan şenliklerinin açılışında Gördes Belediyesi tarafından tablet alımında kullanılmak üzere olan 900 TL’lik hediye çeki verildi.

 

Gerçekleştirilen ödül törenine Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Gördes AK Parti İlçe Başkanı Rıza Dilcan,  Cumhuriyet Ortaokulu öğretmenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Akyol 'Şehrim benim evim' bilgi yarışmasında birinci olan Gördes Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek, başarılarından dolayı tebrik etti.

 

 

Haberin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI