0.236 547 15 20
Başkan Muhammet Akyol'un Yeni Yıl Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Muhammet Akyol 2019 yılında da Gördes için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirterek mesajında şu ifadelere yer verdi; "Kıymetli hemşehrilerim; sizlere hizmet etmek için hep birlikte yürüdüğümüz başarılarla dolu hizmet yolumuzu 2019 yılında da yeni heyecanlar ile durmadan, duraksamadan yürümenin gayreti içinde olacağız.

2018 yılında yaşadığımız tecrübeleri ve gerçekleştirdiğimiz hizmetleri muhasebe ederek; yeni hedeflerimiz doğrultusunda emin ve kararlı adımlarla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla Gördes’imiz için durmadan, yorulmadan aşk ile gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

2019 yılına hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. İnşallah 2019 yılı her şeyden önce ülkemiz ve milletimiz olarak kardeşliğimizin, birlik ve beraberliğimizin güç kazandığı; birlik ve beraberliğimize kastedenlerin ise kaybettiği bir yıl olacaktır. Daha önceki yıllarda Gördes'imize ve mahallelerimize yapmış olduğumuz hizmetlerin daha ileriye taşınması için 2019 yılında da şahsım ve ekibim olmak üzere her türlü fedakarlığı yapacağımızdan hiç bir vatandaşımızın şüphesi olmasın.

2018 yılı bir çok hizmeti ilçemize kazandırdığımız ve bir çok eserin de temelini attığımız bereketli bir yıl oldu. Önemli hizmetlerimizden biraz bahsedecek olursak; Gördes'imiz tarihi bir başarıya imza atarak doğalgaz kullanmaya başladı. Artık evlerimiz doğalgazla ısınıyor. Diğer yandan ilçemizin ve gençlerimizin en önemli taleplerinden olan Gördes Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Aquapark Projemizin temelini attık. 2019 yılı içerisinde projemiz tamamlandığında Gördesli hemşehrilerimiz yaz ve kış aylarında havuzumuzu kullanabilecekler. Gördes'imizin merkezine 15 Temmuz Şehitleri Parkını inşa ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Saat Kulesi'yle Gördes'imizin güzelliğine güzellik kattık. İlçemizin diğer bir ihtiyaçlarından olan iş yeri sıkıntısı için Gördes Belediyesi İş Merkezi projemizde çalışmalarımız devam ediyor. Gördes Belediyesi Sosyal Konutları başta olmak üzere yeni yılda da; 2. Etap TOKİ Projemizi ve daha bir çok konut projemizi hayata geçireceğiz. Yaklaşık 14 mahallemize kazandırmayı planladığımız çok amaçlı salonlarımızın çalışmaları ise devam ediyor. Diğer yandan Gördes'imizin hemen yanında bulunan gerek çiftçilerimize, gerek amatör balıkçılarımıza ve gezginlerimize hizmet verecek olan Karayağcı Göleti'mizin yüzde 80'lik kısmı da tamamlanmış durumda. Yine siz kıymetli hemşehrilerimizin merakla beklediği Millet Bahçesi Projemiz'de inşallah yeni yılda hizmetinizde olacak. Hepimizin merakla bitmesini beklediği Gördes Akhisar yolunda da yeni yılda büyük mesafeler kat edilecektir.

Aziz hemşehrilerim; nasıl ki birlik ve beraberlikle geçirdiğimiz dokuz buçuk yıl içerisinde ilçemize kazandırdığımız 200 Milyonun üzerinde yatırımla tarih yazdıysak; Allah'ın izni, siz kıymetli hemşehrilerimizin desteği ile yeni yılda da Gördes'imiz için çok önemli projeleri hayata geçireceğiz.

Ülkemize ve memleketimize hizmet etmek için birlik beraberlik içerisinde yürüdüğümüz bu kutlu yolu; engellemeye, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya çalışanların dedikodularından uzak durarak; sadece milletimize hizmet etmenin gayesi içerisinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da laf değil icraat üreten bir anlayışla hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının İslam Alemi, ülkemiz, Gördes'imiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim'den niyaz eder, sağlık ve mutluluklar dilerim"

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
DUYURULAR Tümü
Gördes Belediyesi Ta..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl..... Sürekli İşçi Kadrola..... Sürekli İşçi Kadrola..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Mahalli İdareler Gör..... Mahalli İdareler Gör..... Gördes Belediyesi Ya..... Ücretsiz DGS Deneme ..... Kitap Okuma Kampanya..... Ücretsiz Halk Oyunla..... Mahalli İdareler Gör..... ÜCRETSİZ KEMAN KURSU.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI