Başkan Akyol'dan Anaokulu Öğrencilerine Karne Hediyesi 19 Ocak 2018, 11:14
![](tema/genel/uploads/haberler/1516374922.jpg)
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Gördes merkez ve mahallerindeki anaokulu ve anasınıflarındaki yaklaşık 420 öğrenciye karne hediyesi sürprizi yaptı.
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Gördes merkez ve mahallerindeki anaokulu ve anasınıflarındaki yaklaşık 420 öğrenciye karne hediyesi sürprizi yaptı.
Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve İlçe Milli Eğitim İbrahim Coşkun Çelik öğrencilerinin karne heyecanlarına ortak olmak amacıyla öğrencileri okullarında ziyaret ederek; ayrı ayrı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.
Karnelerini alan tüm anaokulu ve anasınıfı öğrencilerine Gördes’te genç girişimciler tarafından çok yakında hizmete açılacak olan Janjanlı Oyun Parkı isimli işyerinde geçerli ücretsiz oyun bileti hediye eden Başkan Muhammet Akyol; “Öğrencilerimizi öğretim hayatlarının bu önemli günlerinde yalnız bırakmamaya gayret ediyoruz. Her yıl farklı sınıflardan, farklı okullardan öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu yıl da ilçe merkezimizdeki ve mahallelerindeki anasınıfı ve anaokulunda eğitim gören sevgili çocuklarımıza genç girişimci kardeşlerimiz tarafından yeni açılacak olan oyun merkezinde geçerli olan ücretsiz bilet hediye ediyoruz. Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum. İyi tatiller diliyorum” dedi.
Kaymakam Fatih Ayaz her okulda öğrencilerle ayrı ayrı sohbet etti ve karnelerini inceledi. Tüm öğrencilere tatilin tadını çıkarmaları gerektiğini ifade ederek; “Tatiller öğrenciler için önemli bir fırsat, bu nedenle öğrencilerimiz tatillerini çok iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Kaymakamlık olarak bizler de geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi ortamlarda eğitim görmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyor; iyi tatiller diliyorum” dedi.
Kaymakam Fatih Ayaz’ın ve Başkan Muhammet Akyol’un çocuklarla kurduğu eğlenceli sohbetler dikkat çekti. Öğrenciler Kaymakam Fatih Ayaz’ın ve Başkan Muhammet Akyol’un sürprizinden dolayı sevinç gösterilerinde bulunurken; duydukları memnuniyeti dile getirdi. Minik öğrenciler karne hediyeleri için teşekkür etti.
DIĞER HABERLER
-
Bayram Sonrası Çöp Konteynerleri Dezenfekte Edildi
21 Haziran 2024, 15:17 -
Kurban Bayramı Programına Yoğun İlgi
20 Haziran 2024, 09:24 -
Başkan Av. İbrahim Büke'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14 Haziran 2024, 15:52 -
Dolu dolu Börez Kiraz Festivali Programı
11 Haziran 2024, 13:51 -
Dereceye Giren Öğrencilere Paketleri Takdim Edildi
29 Mayıs 2024, 10:10 -
İlçemizde, 19 Mayıs Programı coşkuyla kutlandı
21 Mayıs 2024, 10:32 -
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun
20 Mayıs 2024, 09:48 -
Sosyal Tesislerde indirim!
15 Mayıs 2024, 16:21 -
Karayağcı ve Çiçekli Göletleri faaliyete geçti
15 Mayıs 2024, 15:51 -
Kiraz üreticilerine sirke desteği
15 Mayıs 2024, 15:44