Başkan Akyol'dan Vefa Yemeği 11 Mart 2024, 14:15
![](tema/genel/uploads/haberler/1709565646_meclis_uyeleri-1.jpg)
Belediye Başkanı Muhammet Akyol, bugüne kadar yapılmayan anlamlı bir ahde vefa örneği gösterdi. İlçemizin son 30 yılında görev yapan, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve belediye başkanlarını, verdiği yemekte bir araya getirdi.
Belediye Başkanı Muhammet Akyol, bugüne kadar yapılmayan anlamlı bir ahde vefa örneği gösterdi. İlçemizin son 30 yılında görev yapan, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve belediye başkanlarını, verdiği yemekte bir araya getirdi.
Millet Bahçesi Sosyal Tesislerindeki yemeğe, büyük bir katılım oldu. Gördes eski Belediye Başkanı İbrahim Emre, Çiçekli Eski Belediye başkanı İsmail Kızıldağ, Güneşli Eski Belediye Başkanı Ali Yavuz, Eski İl Genel meclisi üyeleri Kemal Altıngeyik, Uygar Yabaş, Nazmi Laçin yemekte hazır bulunan isimler arasındaydı.
Gelemeyen isimler, tek tek arayarak mazeret bildirdi. Gördes Belediyesinde hizmetleri olan isimler, yıllar sonra bir araya gelince duygulu anlar yaşadı. Çoğu maziyi yadederek, nereden nereye geldik dedi.
Yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Akyol; “böyle bir toplantı fikri, önce sayın Ali Dedeler’den geldi. Meclisimizin Şubat toplantısında konu gündeme taşındı ve yemek fikri birlikte kabul edildi. 1 Mart belediye meclis toplantımız, dönemin son toplantısıydı. O gün bu yemeği, birlikte yapalım fikri kabul gördü. Bu şehre emekleriniz oldu. Sizlerle beraber olmaktan mutluyum. Davete icabet edip geldiğiniz için, her birinize teşekkür ediyorum” dedi.
Programda meclis üyesi Mehmet Yavuz ve gazeteci-yazar Ahmet İnce de kısa birer konuşma yaptı. Konuşmacılar, Gördes için birlik ve beraberlik duygunun ne kadar önemli olduğuna vurgu yaptı.
Meclis üyeleri, İl Genel meclis üyeleri, belediye başkanları, son bölümde bolca fotoğraf çektirerek, bu anlamlı günü tarihe kayıt düştü…
DIĞER HABERLER
-
Kalemoğlu Bölgesinde 2025 Yılına kadar Madensel Çalışma Olmayacak!
25 Temmuz 2024, 15:12 -
Halk Ekmek 5 TL!
22 Temmuz 2024, 09:31 -
Millet Bahçesinde Kontrollü Giriş
19 Temmuz 2024, 10:52 -
Gördes Belediyesi’nden Ücretsiz YKS Tercih Danışmanlığı
19 Temmuz 2024, 09:55 -
Bayram Sonrası Çöp Konteynerleri Dezenfekte Edildi
21 Haziran 2024, 15:17 -
Kurban Bayramı Programına Yoğun İlgi
20 Haziran 2024, 09:24 -
Başkan Av. İbrahim Büke'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14 Haziran 2024, 15:52 -
Dolu dolu Börez Kiraz Festivali Programı
11 Haziran 2024, 13:51 -
Dereceye Giren Öğrencilere Paketleri Takdim Edildi
29 Mayıs 2024, 10:10 -
İlçemizde, 19 Mayıs Programı coşkuyla kutlandı
21 Mayıs 2024, 10:32