Başkan Akyol Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor 17 Ocak 2018, 11:09
![](tema/genel/uploads/haberler/1516279608.jpg)
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol her yılın ocak ayında başlattığı kurum ziyaretlerine 2018 yılında da devam ediyor.
Her yılın ilk aylarını kurum ziyaretleriyle geçiren Başkan Muhammet Akyol; öncelikle kurum müdürleriyle görüşüyor. Ardından personellerin tamamına hayırlı işler dileyerek; sohbet ediyor. Bazı kurumlarla da sabah kahvaltısında bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.
Kurum ziyaretleriyle vatandaşlardan aldıkları talepleri bizzat yetkililere ilettiklerini ifade eden Başkan Muhammet Akyol; “Yaklaşık 9 yıldır kurumlarımızla Gördes’imize uyum içerisinde hizmet ettik. Kurumlarımız arası uyum ilçemize başarıyı getiren en önemli unsurlardan birisi diyebiliriz. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve çeşitli kuruluşlarla her zaman istişarelerde bulunarak Gördes’imize en güzel şekilde hizmet vermek için ne lazımsa yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde toplumun her kesimiyle fikir alışverişlerinde bulunup; gecemizi gündüzümüze katarak milletimize birlik beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretlerden memnuniyet duyan kurum müdürleri ve personelleri memnuniyetlerini ifade ediyor. İlk olarak Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz’ı makamında ziyaret eden Başkan Muhammet Akyol; Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Orman İşletme Müdürlüğü, Kredi yurtlar Kurumu, İlçe Müftülüğü, İş Bankası, Deniz Bank ve PTT gibi kurumlarla gerek ziyaret gerekse kahvaltı programlarıyla bir araya geldi. Başkan Muhammet Akyol’un diğer kurumlarla ziyaretlerini tamamlamasının ardından; esnaf ziyaretleriyle programlarını sürdürmesi bekleniyor.
DIĞER HABERLER
-
Bayram Sonrası Çöp Konteynerleri Dezenfekte Edildi
21 Haziran 2024, 15:17 -
Kurban Bayramı Programına Yoğun İlgi
20 Haziran 2024, 09:24 -
Başkan Av. İbrahim Büke'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14 Haziran 2024, 15:52 -
Dolu dolu Börez Kiraz Festivali Programı
11 Haziran 2024, 13:51 -
Dereceye Giren Öğrencilere Paketleri Takdim Edildi
29 Mayıs 2024, 10:10 -
İlçemizde, 19 Mayıs Programı coşkuyla kutlandı
21 Mayıs 2024, 10:32 -
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun
20 Mayıs 2024, 09:48 -
Sosyal Tesislerde indirim!
15 Mayıs 2024, 16:21 -
Karayağcı ve Çiçekli Göletleri faaliyete geçti
15 Mayıs 2024, 15:51 -
Kiraz üreticilerine sirke desteği
15 Mayıs 2024, 15:44