Gördes’ten, TEKNOFEST’e Yoğun İlgi 04 Ekim 2023, 16:46
![](tema/genel/uploads/haberler/385403189_10226717190890855_6586793854159098578_n.jpg)
Gördes Belediyesi 27 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde İzmir Çiğli Havalimanı'nda düzenlenen Türkiye'nin en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e gitmek isteyen vatandaşĺara ücretsiz ulaşım desteği verdi.
Gördes Belediyesi 27 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde İzmir Çiğli Havalimanı'nda düzenlenen Türkiye'nin en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e gitmek isteyen vatandaşĺara ücretsiz ulaşım desteği verdi. Festival boyunca 500’den fazla kişi0 bu hizmetten yararlandı. Belediye, festivalin son günüde dâhil vatandaşlar için toplam 13 otobüs kaldırdı. Teknofest'e belediyenin ücretsiz araçlarıyla giden vatandaşlar ve öğrenciler Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’a hizmeti için teşekkür etti.
İzmir Çiğli Havalimanı'nda 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Teknofest, teknoloji meraklıları için unutulmaz bir deneyim sunarken, Gördes Belediyesinin festivale gitmek isteyen vatandaşlar için ücretsiz araç hizmeti büyük ilgi gördü. Belediye tarafından festival ziyaretçilerine sağlanan ulaşım desteği, festival katılımcıları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Teknofest'e gitmek isteyen vatandaşlar, Gördes Belediyesinin tahsis ettiği ücretsiz araçlarla kolayca etkinliğe ulaştılar.
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’un da katıldığı Teknofest ile ilgili onur ve gurur duyduklarını belirtti. Başkan Akyol, “Türkiye'nin en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde yeni nesil olan yerli ve milli teknolojileri görme ve inceleme fırsatımız oldu. Yerli ve milli üretim anlayışını benimseyen, ülkesine değer katan ve geleceğin teknoloji liderleri olacak öğrencilerimizi de Teknofest’e getirdik. Yeni nesil teknolojilerle onur ve gurur duyduk. Bu organizasyonun hazırlanmasında ve yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
DIĞER HABERLER
-
Kalemoğlu Bölgesinde 2025 Yılına kadar Madensel Çalışma Olmayacak!
25 Temmuz 2024, 15:12 -
Halk Ekmek 5 TL!
22 Temmuz 2024, 09:31 -
Millet Bahçesinde Kontrollü Giriş
19 Temmuz 2024, 10:52 -
Gördes Belediyesi’nden Ücretsiz YKS Tercih Danışmanlığı
19 Temmuz 2024, 09:55 -
Bayram Sonrası Çöp Konteynerleri Dezenfekte Edildi
21 Haziran 2024, 15:17 -
Kurban Bayramı Programına Yoğun İlgi
20 Haziran 2024, 09:24 -
Başkan Av. İbrahim Büke'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14 Haziran 2024, 15:52 -
Dolu dolu Börez Kiraz Festivali Programı
11 Haziran 2024, 13:51 -
Dereceye Giren Öğrencilere Paketleri Takdim Edildi
29 Mayıs 2024, 10:10 -
İlçemizde, 19 Mayıs Programı coşkuyla kutlandı
21 Mayıs 2024, 10:32