Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi Kendi Su İhtiyacını Karşılayacak 26 Ocak 2018, 11:20
![](tema/genel/uploads/haberler/1516974848.jpg)
Gördes Belediyesi’nin prestij projeleri arasında yer alan Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi yapılan sondaj çalışmaları sonucunda kendi su ihtiyacını kendisi karşılayacak. Kocamurtluk mesire Alanı Projesi’nin devam eden sondaj çalışmalarını Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan’la birlikte yerinde inceledi.
Gördes Belediyesi’nin prestij projeleri arasında yer alan Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi yapılan sondaj çalışmaları sonucunda kendi su ihtiyacını kendisi karşılayacak. Kocamurtluk mesire Alanı Projesi’nin devam eden sondaj çalışmalarını Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Dilcan’la birlikte yerinde inceledi.
Çalışmalar hakkında bildi alan Başkan Muhammet Akyol; “Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi tamamlandığında Gördesli aileler için, gençlerimiz için bir cazibe merkezi olacak bir proje. İçerisinde ailelerin çocuklarıyla huzur içinde vakit geçirebilecekleri, gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın çeşitli aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir çok alan olacak. Bizler de bu sondaj çalışmasıyla projemizin kendi su ihtiyacını kendisinin karşılamasını gerektiğini düşündük. Projemiz içerisinde süs havuzu da mevcut. Bunun yanında içinde barındıracağı tesislerde de su ihtiyacı olacak. Sondaj çalışması sonucunda çıkan su, projemize yetecek düzeyde. Hayırlı olsun” dedi.
Gördes'in güzide yerlerinden olan çamlık mesire alanına Gördes Belediyesi tarafından yapılacak olan Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi'nin içerisinde seyir kulesi, kır düğün salonu, kır lokantası, spor alanları, oyun parkları, piknik alanları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları gibi birçok özellik bulunuyor. Kocamurtluk Mesire Alanı Projesi'nin yaklaşık maliyeti ise 2.600.00,00 TL.
DIĞER HABERLER
-
Bayram Sonrası Çöp Konteynerleri Dezenfekte Edildi
21 Haziran 2024, 15:17 -
Kurban Bayramı Programına Yoğun İlgi
20 Haziran 2024, 09:24 -
Başkan Av. İbrahim Büke'nin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14 Haziran 2024, 15:52 -
Dolu dolu Börez Kiraz Festivali Programı
11 Haziran 2024, 13:51 -
Dereceye Giren Öğrencilere Paketleri Takdim Edildi
29 Mayıs 2024, 10:10 -
İlçemizde, 19 Mayıs Programı coşkuyla kutlandı
21 Mayıs 2024, 10:32 -
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun
20 Mayıs 2024, 09:48 -
Sosyal Tesislerde indirim!
15 Mayıs 2024, 16:21 -
Karayağcı ve Çiçekli Göletleri faaliyete geçti
15 Mayıs 2024, 15:51 -
Kiraz üreticilerine sirke desteği
15 Mayıs 2024, 15:44